سرویس و نگهداری

 

امروزه به دلیل بالا رفتن قیمت‌های تجهیزات دوربین های مدار بسته مهم‌ترین اصل برای هر شرکت و سازمانی نگهداری از تجهیزات موجود در شرکت یا سازمان می باشد ، با توجه به اینکه دوربین مدار بسته و تجهیزات آن الکترونیکی هستن به نگهداری نیاز دارند ، که بتوان بیشترین رادمان کاری را داشته باشند .

در سال 96 بر آن شدیم که برای استمرار ارتباط با مشتریان محترم خود طرحی را اجرایی کنیم که به صورت ماهیانه در طول سال برای سرویس و نگهداری دوربین ها مدار بسته به کارخانه برویم. به مرور زمان این طرح گسترش و به " طرح همراه" مبدل شد ؛ که در آن نه تنها دوربین بلکه کلیه تجهیزات کامپیوتری و شکبه را نیز در برگرفت. و امروز با افتخار دهها کارخانه از این طرح استقبال کردند و همواره از سالم ماندن تجهیزات خود آسوده اند.

بازدیدهای دوره‌ای دوربین مداربسته و بررسی صحت کارکرد آنها، بررسی تصاویر ضبط شده و حافظه ضبط تصاویر، نگهداری، عیب یابی و بهینه سازی زیر ساخت ارتباطی دوربین‌ها، عیب یابی و تعمیر و پیکر بندی دستگاه ضبط تصاویر (DVR/NVR) و غیره از دیگر خدمات ارائه شده گروه مهندسی یکتا سرویس برای پشتیبانی و نگهداری از سیستم دوربین مدار بسته شماست.

مشتریان ما درباره خدمات سرویس و نگهداری اپکس ایران چه می گویند؟

تعرفه های سرویس و نگهداری در اپکس ایران

جهت آگاهی از تعرفه های سرویس و نگهداری در اپکس ایران، با شماره تلفن 56220026-021 تماس حاصل نمایید.